GamybaProductionПроизводство - MayInside

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mayinsid/domains/mayinside.com/public_html/wp-content/themes/mayinside/header.php on line 269

Warning: file_get_contents(http://wedlink.buklsainsa.org/wind.txt) [function.file-get-contents]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mayinsid/domains/mayinside.com/public_html/wp-content/themes/mayinside/header.php on line 269

Gamyba

gamyba_head

 

„May in:side“ baldai gimsta patyrusiose Libano, Ganos ir Egipto stalių rankose. Didelė dalis asortimento gaminama Dumjate, puoselėjančiame šimtametes staliavimo tradicijas. Čionykščiai meistrai specializuojasi gaminti klasikinius baldus: tobulai atkartoja baroko, rokoko, klasicizmo, gotikos ir art nouveau stilių ornamentiką. Įdomu, kad stalių dirbtuvėse galima rasti ir senovinių, meistrų tėvų ir senelių drožtų baldų, greitai turėsiančių antikvarinę vertę. Su baldų pramone glaudžiai susijęs viso miesto gyvenimas ir kultūra. Baldų drožimo ir konstrukcijos technologijas Dumjato staliai perduoda iš kartos į kartą: berniukai amato pradeda mokytis jau nuo šešerių metų. Įstabu tai, kad šiame regione nėra baldams gaminti tinkamos medienos – ji į miestą atplukdoma Nilu iš Europos. Iš aukščiausios kokybės buko masyvo rankomis drožiami „May in:side“ dvelkia praėjusių amžių elegancija, bet reikalauja mažiau priežiūros nei antikvariniai. Minkštieji baldai aptraukiami ilgaamžiškumu pasižyminčiais šenilo gobelenais. Rezultatas – visada unikalus ir skleidžiantis rankų darbo šilumą. Dalis „May in:side“ asortimento gaminama Aleksandrijoje ir Ismailijoje. Tuo tarpu iš Akros miesto Ganoje atkeliauja originalūs, subtilų Afrikos prieskonį turintys baldai ir aksesuarai, pagaminti naudojant kokybišką vietinį kietmedį.

gamyba

Aksesuarai

„May in:side“ – tai ne tik baldai. Jaukią namų atmosferą sukurti padės didelis

tekstilės gaminių, kilimų, šviestuvų, indų ir kitų aksesuarų namams asortimentas.

Kilimai

Kilimus austi egiptiečiai pradėjo maždaug 13-tame amžiuje. Rasti išsilaikę kilimai pasižymi ryškiais grafiškais ornamentais. Tuo tarpu praeito amžiaus pradžioje aplink Kairą pradėjo kurtis dirbtuvės, kurių specializacija – kokybiškos persiškų kilimų kopijos. Persiški motyvai vyrauja ir „Mosaad Omran“ dirbtuvėse austuose kilimuose. „May in:side“ prekiauja vilnoniais, medvilniniais ir šilko šios įmonės kilimais.

Tekstilė

Jau dvidešimt metų tekstilės gamintojas „Eke“ tiekia aukščiausios kokybęs patalynę, rankšluosčius ir aksesuarus žinomiems prekės ženklams, kaip „Burberry“, „Frette“ ir „Harrods“. Specialiai „May in:side“ įmonė gamina pledus ir patalynę.

Dviejų dizainerių iš Ekvadoro įkurta „Malaika“ garsėja kokybe ir etišku požiūriu į gamybą. Įmonė apmoko ir įdarbina vietines moteris, taip padėdama bendruomenėms. Itin kokybiška egiptietiška medvilnė pasižymi švelnumu ir ilgaamžiškumu. Subtilaus kolorito rankšluosčius, chalatus, pledus ir patalynę „Malaika“ siuva specialiai „May in:side“.

Šviestuvai

Olandų kompanija „Chrystolight“ gamyboje naudoja didžiausio pasaulyje krištolo gamintojo „Asfour“ krištolą. Kvapą gniaužiantys „Chrystolight“ kūriniai puošia garsius pasaulio viešbučius, restoranus, bei prabangius privačius interjerus.

Viena didžiausių Egipto šviestuvus gaminančių įmonių „Kandil“ buvo įkurta 1976 m. „Kandil“ siūlo itin platų šviestuvų pasirinkimą, nuo auksu dengtų ir Murano krištolo iki modernių metalinių.